Academia Remigum
Irklavimo Klubas

Šeima vienoje valtyje


Kviečiame irkluoti šeimas! Tai puikiausias būdas kartu aktyviai pabūti gamtoje!

Pasak šeimos psichologės Giedrės Gutautės Klimienės, įprastai dalis šeimų yra linkusios nugrimzti į buitinę aplinką, kurią formuoja tam tikros kiekvieno šeimos nario pareigos. Leidžiamas laisvalaikis kartu, anot psichologės, šeimai sugrąžina komandos pojūtį. 

Todėl kartu su Lietuvos irklavimo federacija (LIF) kviečiame tėvus su vaikais (nuo 12 m.)* kartu leisti laisvalaikį irkluojant ir taip stiprinti šeimos tarpusavio ryšius. 

Irklavimo programos pritaikytos žmonėms, niekada neirklavusiems sportinių valčių. Nereikia jokio išankstinio pasiruošimo!

Irklavimo užsiėmimai yra mokami ir vykdomi pagal išankstinę registraciją. 

Programa trunka 3 valandas. 

Pamokos eiga:

1.   Įvadas (įžanginis pristatymas, trumpa ekskursija po Irklavimo muziejų, video instruktažas, saugos instruktažas)
2.    Trumpa pamokėlė irklavimo treniruokliais
3.    Irklavimo pamoka valtyse
4.    Pažymėjimų įteikimas

Išbandyti pramogą galima rugsėjo trečiadienais nuo 16 val. (esant poreikiui, galima derinti ankstesnį laiką).  

Galima irkluoti dvivietėmis, keturvietėmis ir aštuonvietėmis valtimis. Šeimos gali ir jungtis. Kiekvienoje valtyje bus treneris-instruktorius. 

DALYVIŲ REGISTRACIJA

Daugiau informacijos - el. paštu seimavaltyje@academia.lt. arba telefonu +370 698 13777. Registruotis galima likus mažiausiai 48 val. iki pramogos pradžios. Paslauga veiks visą mėnesį iki rugsėjo 26 d. (imtinai).

Kaina: 

dviems – 70 Eur, 
keturiems – 130 Eur, 
aštuoniems - 220 Eur.

*Vaikai privalo mokėti plaukti. Irklavimo treniruotės, pasak gydytojų ir kineziterapeutų, rekomenduojamos nuo 12 m., kai imasi formuotis jėgos komponentas. Taip pat irklavimas yra strateginis, kantrumo ir valios reikalaujantis užsiėmimas. Jeigu turima mažų vaikų, negalinčių plaukti, juos galima palikti prie ergometrų su priežiūra už papildomą mokestį – 25 Eur. 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie
Instagram